ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13095211
*
nr 1309 5211
Spegel
Teak, 110x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 februari 2020
kl 18:54:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/2 16:18:27
1
300 kr
23/2 08:44:05
2
400 kr
23/2 09:15:23
1
600 kr
23/2 23:09:17
3
500 kr
23/2 23:09:17
1
600 kr (Budbetjänt)
23/2 23:09:44
3
700 kr
24/2 09:11:28
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1309 5211
Spegel
Teak, 110x44 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 februari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/2 16:18:27 | 1 | 300 kr |
23/2 08:44:05 | 2 | 400 kr |
23/2 09:15:23 | 1 | 600 kr |
23/2 23:09:17 | 3 | 500 kr |
23/2 23:09:17 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
23/2 23:09:44 | 3 | 700 kr |
24/2 09:11:28 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45